2011. február 26., szombat

Díjat kaptam! :)


Ági lepett meg vele. Köszönöm Ági, hogy rám gondoltál. :)


Feltételek:
1. Írj egy bejegyzést, amelyben közzé teszed a Liebster-blog képet, és másold be ezt az útmutatót.

2. Linkeld be annak a személynek a blogját, akitől a díjat kaptad, és hagyj nála egy hozzászólást, hogy elfogadod a díjat, és add meg a bejegyzésed elérhetőségét.

3. Ezután gondolkodj el, melyik az a 3-5 blog, amelyiknek tovább szeretnéd adni a díjat, linkeld be őket a bejegyzésedbe, és értesítsd őket egy hozzászólásban a jelölésről.

4. Tehetséges kezdő blogolókat részesíts előnyben, ne olyanokat jelölj, akiknek több 100 követője van.

És akiknek küldöm szeretettel:
Abile és Gergő

Ági gave me a blog award. Thank you very much, Ági. That's very kind of you!
I give this award to Abile and Gergő.

2011. február 19., szombat

Mandala


Szeretnél te is ilyen mandalát magadnak? Mi sem egyszerűbb ennél! Látogass el ide, és rajzold meg!:)
How do you think I made it? It's very easy. You have to visit here. Then you can draw it. :)

2011. február 12., szombat

Crazy


Elkészültem és átadásra is került. Nagyon örültem, hogy Annának is tetszett. Ő volt az ünnepelt. :)
I finished this crazy block. Anna loved it. So I was very glad. :)




2011. január 28., péntek

Készülőben - Crazy & sewing machine

Ez egy meglepetés blokk lesz, ha elkészülök vele. Szeretném bőségesen meghímezni. Ennyire jutottam...

It will be a surprise crazy block. I hope, it will be ready in time. :) But I have to embroidery a lot...


És itt láthatjátok a varrógép blokkomat...

And my sewing machine block...

2011. január 16., vasárnap

My bargello

Még karácsony előtt Andi megtanította nekünk, hogyan készíthetünk körbargellót. Először nagyon bonyolultnak tűnt. De aztán.. ti is láthatjátok az eredményt. :) A múlt héten fejeztem be, így már ti is láthatjátok. Hogy tetszik?

Before Christmas Andi taugh us how to make the roud shape bargello. Thank you, Andi!:) It is a fantastic project! I finished it last week. So you can see it too. What do you think? Do you like it?



2011. január 8., szombat

Kötés-horgolás - Knitting & crocheting


Elkészültem Gergő kesztyűjével is. Igaz, karácsonyi ajándéknak indult, de újévi lett belőle. :)
Az a fontos, hogy finom puha és meleg lett!

I finished Gregory's gloves. I wanted to finish them by Christmas, but I finished them by new year! :) They are soft, and warm.


A horgolás és én? Elég fura ötlet. De karácsonyra Zsuzsa meglepett egy tüneményes horgolt, gyöngyös fával Elhatároztam, megtanulom, hogyan is kell elkészíteni. Hát ez lett belőle!
Mit gondoltok?

Crocheting and me? It is a funny idea. But my friend, Zsuzs gave me a crocheted pearl christmas tree for Christmas. I love it very much! I decided to learn how to make this pearl tree. Last Thursday I went to Zsuzsa to learn crochet. And I made three of them. What do you think?

2011. január 2., vasárnap

Összegzés 2010 - Summarizing 2010


Ismét eltelt egy év. Mint az emberek többsége, én is végig szoktam gondolni, mi is történt az elmúlt évben. Mit sikerült elkészítenem, befejeznem. Sajnos, nem mondhatom el, hogy minden munkám készen lenne, de a legtöbbet sikerült befejeznem és újra kezdtem a kötést is.
Itt láthatjátok a kész munkáimat. :)

2010 is over. The last day of 2010 I thought what I did last year over. I made a summarizing. Unfortunately I couldn't able to finish all of my work, but I finished most of them. And I began knitting. You can see my finished work on this photo. :)